R E K L A M A

 


Kontakt dla Kandydatów

Przed kontaktem z OPENWORK.PL sugerujemy zapoznanie się z najczęściej zadawanymi przez Kandydatów pytaniami:
  • Czy ogłoszenie, na które chcę odpowiedzieć jest jeszcze aktualne?
    Po lewej stronie każdego ogłoszenia znajduje się informacja, czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne. Jeśli widnieje informacja o tym, iż jest aktualne oznacza to, że możecie Państwo złożyć swoją aplikację i Pracodawca dalej prowadzi rekrutację przez OPENWORK.PL. Przy niektórych ogłoszeniach znajdziecie jednak Państwo informację o tym, że rekrutacja na to stanowisko została zakończona - nie ma wówczas możliwości aplikacji.
  • Czy mogę dowiedzieć się, jaka firma publikuje to ogłoszenie?
    Niektórzy Pracodawcy, dla których na tym etapie rekrutacji ważna jest anonimowość, wykupują dodatkową opcję ukrycia swojej nazwy, dlatego ich nazwa nie jest widoczna w OPENWORK.PL. W takim przypadku obowiązuje nas tajemnica współpracy i nie możemy podać Państwu nazwy Pracodawcy. Pełne dane kontaktowe Pracodawcy otrzymacie Państwo po pozytywnym przejściu pierwszego etapu rekrutacji, gdy Pracodawca postanowi się z Państwem skontaktować i zaprosić do kolejnego etapu rekturacji.
Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedzi na swoje pytanie powyżej, chcecie Państwo się z nami skontaktować, zadać pytanie, zasugerować zmiany, poinformować o problemach z użytkowaniem lub funkcjonowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod adresem e-mail .

Kontakt dla Pracodawców

Wszystkie dostępne formy kontaktu z nami znajdziecie Państwo na specjalnie przygotowanej dla Państwa zakładce Dla Pracodawców.
R E K L A M A

Copyright © 2011-2019 Ingenium Holding Sp. z o.o. Praca   |   Regulamin   |   Polityka prywatności   |   Polityka plików COOKIE   |   Kontakt   |   Fundacja Mali Marzyciele
Wydanie 19812/2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach OPENWORK.PL jest zabronione.
Wygenerowano w 0s