R E K L A M A

 


Polityka prywatności

Administrator serwisu OPENWORK.PL, którym jest Ingenium Holding Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-106) przy ulicy Rynek 7 lokal 1.8, gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych, które są wprowadzane i przetwarzane w związku z korzystaniem z serwisu OPENWORK.PL, poprzez stosowane zabezpieczeń ich poufność i ich wykorzystywanie zgodnie z poniższymi zasadami.

Anonimowość:
Użytkownicy korzystający z serwisu OPENWORK.PL pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej dokonując działań właściwych dla konkretnych usług serwisu (np. publikacja ogłoszeń, odpowiadanie na ofertę pracy) z którymi związana jest konieczność ujawnienia niektórych danych osobowych wszystkim podmiotom spełniającym wymogi do tego, aby móc się zapoznać z treścią tych ogłoszeń, wówczas ujawniane są tylko następujące dane: adres e-mail, imię i nazwisko, ewentualnie numer telefonu. Ponadto informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez Administratora wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerów serwisu.

W jakich celach zbierane są informacje o Użytkowniku?
Poza celami, którym służy serwis OPENWORK.PL, Administrator serwisu zbiera informację o Użytkowniku w następujących celach:
  • reakcja na prośby, uwagi lub reklamacje Użytkowników
  • personalizacja przeglądanych przez danego Użytkownika stron serwisu OPENWORK.PL
  • zapobieganie problemom jakie mogą pojawić się w funkcjonowaniu serwisu OPENWORK.PL
  • wysyłanie do Użytkowników informacji o produktach, usługach i promocjach serwisu OPENWORK.PL lub jego partnerów

Ochrona danych
Połączenie z formularzami będącymi własnością OPENWORK.PL wypełnianymi przez Użytkownika w trakcie odpowiadania na ofertę pracy lub zamawiania innych usług jest realizowane za pomocą bezpiecznego protokołu SSL, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet. Informacje są przechowywane i przetwarzane w serwisie OPENWORK.PL z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa. Celem Administratora jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony danych osobowych. Rozwój technologii oraz rozwój serwisu OPENWORK.PL mogą powodować, że polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o czym Administrator będzie zawsze informował na łamach serwisu.

Statystyka
Na podstawie uzyskanych od Użytkowników informacji i danych, a także na podstawie danych technicznych związanych z poruszaniem się po serwisie, sporządzane są zbiorcze zestawienia statystyczne, które są ujawnianie podmiotom trzecim. Zestawienia statystyczne nie zawierają danych pozwalających na identyfikację pojedynczych Użytkowników.

Uwagi praktyczne co do bezpiecznego korzystania z serwisu OPENWORK.PL
Jeżeli Użytkownik korzysta z jednego komputera razem z innymi osobami, po zakończeniu korzystania z usług serwisu OPENWORK.PL wymagających zalogowania, należy się zawsze wylogować, tak aby nikt nie mógł obejrzeć, skorzystać lub zmodyfikować zasobów, informacji lub danych o Użytkowniku. Podane przez Użytkownika dane i informacje przy rejestracji w serwisie znane są tylko temu Użytkownikowi i Administratorowi oraz osobom z nim współpracującym, które zobowiązane są do zachowania tych danych w poufności, a za działania których Administrator odpowiada jak za swoje własne. Mimo powyższego, Użytkownik zawsze powinien zachowywać ostrożność w udostępnianiu wszelkich danych i informacji, a w szczególności danych dostępowych do konta w serwisie. Administrator serwisu jest otwarty na wszelkie opinie, uwagi i pytania Użytkowników serwisu OPENWORK.PL dotyczących zachowania poufności danych i informacji.

Ujawnianie danych
Administrator ma prawo do ujawnienia danych i informacji o Użytkowniku serwisu na wniosek lub żądanie podmiotów, które mają prawo na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa do otrzymania tych danych od Administratora.

R E K L A M A

Copyright © 2011-2019 Ingenium Holding Sp. z o.o. Praca   |   Regulamin   |   Polityka prywatności   |   Polityka plików COOKIE   |   Kontakt   |   Fundacja Mali Marzyciele
Wydanie 17023/2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach OPENWORK.PL jest zabronione.
Wygenerowano w 0s