R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Miasto Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Nazwa Pracodawcy
Dlaczego nie widać Nazwy Pracodawcy?

Pokaż szczegóły oferty

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Polska, Świętokrzyskie

Opis stanowiska:

  • realizacja dostaw towaru do klienta
  • drobne prace magazynowe (przyjmowanie i wydawanie towaru)
  • odbiór należności od klientów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • solidność, rzetelność i uczciwość
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • cykl szkoleń przygotowawczych
  • dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju i awansu