R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Miasto Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Nazwa Pracodawcy
Dlaczego nie widać Nazwy Pracodawcy?

Pokaż szczegóły oferty

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Polska, Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
Numer referencyjny: OWW01

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Kompletowanie zamówień

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej
  • Odpowiedzialność
  • Chęć do pracy
  • Solidność
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Umowę o pracę po okresie próbnym