R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Nazwa Pracodawcy
Dlaczego nie widać Nazwy Pracodawcy?

Pokaż szczegóły oferty

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Handlowiec - Manager Sprzedaży

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie

Opis stanowiska:

Osoba będzie odpowiedzialna za kontaktowanie się z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość jezyka angielskiego.

Oczekujemy:

  • umiejętności interpersonalnych,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • gotowości do podrózy po terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej - dynamicznie rozwijającej się firmie, w ambitnym zespole z kontaktami międzynarodowymi

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży dostrybucji dodatków do żywności lub pokrewnych

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).