R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Miasto Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Ta oferta jest aktualna

Rekrutacja trwa jeszcze
powyżej 7 dni

Pokaż szczegóły oferty

Inne oferty tego Pracodawcy

Oferty pracy z tej branży

IT&T Recruitment

Rekrutacja informatyków dla firm z różnych branż to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie w profilowanym na IT doradztwie personalnym pozwala nam na dobór właściwej kadry informatycznej.

Dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanego Kandydata na stanowisko:

Młodszy Programista .NET, SQL

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba na danym stanowisku będzie brała udział w pracach projektowych obejmujących tworzenie nowych modułów i modyfikacje istniejących aplikacji zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Ponadto przewidywana jest duża ilość zadań związanych z migracją danych z systemów zewnętrznych. Do obowiazków na tym stanowisku należeć będzie:

  • analiza wymagań projektowych otrzymanych do implementacji
  • współpraca z projektantem technicznym przy tworzeniu architektury systemu
  • implementacja wg założeń dotyczących architektury systemu
  • testowanie wstępne i weryfikacja z analitykiem wykonanej implementacji
  • wdrożenie testowe i produkcyjne w zakresie instalacji oraz korekt błędów
  • dokumentacja w zakresie wykonanej implementacji i/lub wykonanej architektury

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • 1-2 lata doświadczenia z wymienionymi technologiami
  • Znajmość .NET, C#, notacji UML, języka SQL, relacyjnych baz danych
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętności komunikacyjne, otwartość
  • Terminowe wykonywanie zadań, dokładność
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Odpowiedzialna praca w ramach struktury firmy
  • Zdobywanie ciekawego doświadczenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, bony świąteczne dla pracowników, pożyczki

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Oracle 10g
  • Znajomość Windows Communication Foundation i SOAP, Java EE
  • Doświadczenie w tworzeniu portali WWW w technologiach .NET

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).