R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Pokaż szczegóły oferty

Inne oferty tego Pracodawcy

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

BDV

BDV, polska firma zajmująca się organizacją konferencji, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na następujące stanowisko:

Event Manager

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • kształtowanie pozytywnych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami firmy,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert, budżetowanie oraz prowadzenie prezentacji,
  • monitorowanie działań i czuwanie nad sprawną realizacją eventu,
  • kierowanie działaniami osób zaangażowanych w dane przedsięwzięcie.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży eventowej, w zarządzaniu projektami,
  • duże zaangażowanie przy wykonywanej pracy,
  • doskonałe zdolności interpersonalne, wysoka komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • optymizm i energia w działaniu,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Excel,World, Powerpoint).
  • gotowość do relokacji do Warszawy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).