R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Pokaż szczegóły oferty

Inne oferty tego Pracodawcy

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

IT&T Recruitment

Rekrutacja informatyków dla firm z różnych branż to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie w profilowanym na IT doradztwie personalnym pozwala nam na dobór właściwej kadry informatycznej.

Dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanego Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Informatyki

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

  • konfiguracja i zarządzanie stacjami roboczymi oraz urządzeniami peryferyjnymi,
  • wsparcie techniczne dla użytkowników w środowisku Active Directory,
  • inne zadania związane ze wsparciem IT,
  • udział w projektach wdrożeniowych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne,
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analizowania i usuwania usterek systemów informatycznych,
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej,
  • dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacji pracy,
  • samodzielność,
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).