R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Miasto Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Ta oferta jest aktualna

Rekrutacja trwa jeszcze
powyżej 7 dni

Pokaż szczegóły oferty

Inne oferty tego Pracodawcy

Oferty pracy z tej branży

Team PARTNER

Dział Handlowy wiodącego dostawcy nowoczesnych urządzeń, technologii i rozwiązań dla przemysłu poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Odbywanie spotkań handlowych i prezentowanie oferty firmy
  • Utrzymywanie najwyższych standardów obsługi posprzedażnej
  • Reprezentowanie i budowanie wizerunku firmy w relacjach z Klientami

Wymagania:

  • Samodzielność i świetna organizacja pracy
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność tworzenia zestawień i raportów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet socjalny

Mile widziane:

  • Doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów z nowymi Klientami
  • Doświadczenie w pracy z Klientami z branży przemysłowej
  • Wiedza z zakresu elektroniki, mechatroniki, automatyki
  • Znajomość języka angielskiego

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).