R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Pokaż szczegóły oferty

Inne oferty tego Pracodawcy

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

Team PARTNER

W związku z rozwojem globalnych struktur naszego klienta w dywizji Process Automation poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Product Managera związanego z rozwojem sprzedaży linii produktów dla gazownictwa na terenie Polski i Europy.

Product Manager

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzedaży linii produktów dla technologii gazowniczych na terenie Polski oraz krajów Europy;
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz ocena jego potencjału w zakresie sprzedawanej grupy produktowej;
  • Przygotowanie strategii i planów sprzedaży oraz ich realizacja;
  • Przygotowanie planów marketingowych niezbędnych do realizacji ustalonych celów sprzedaży;
  • Prowadzenie sprzedaży produktów do aktualnych klientów firmy, poszukiwanie nowych klientów;
  • Prowadzenie działań związanych z marketingiem i promocją produktów;
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych;
  • Bieżące raportowanie z zakresu prowadzonych działań sprzedażowych i marketingowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, elektryczne lub chemiczne);
  • Min.5 letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, zarządzaniu grupami produktowymi);
  • Bardzo dobra znajomość sektora gazowniczego oraz zagadnień aparatury kontrolno pomiarowej;
  • Orientacja na wyniki i cele;
  • Bardzo dobrzez rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Mobilność (gotowość do częstych podrózy służbowych);
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w firmie zorientowanej na pracowników, w której ceni się pracę zespołową oraz rozwój pracowników;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Przyjazną atmosferę pracy;

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).