R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Pokaż szczegóły oferty

Inne oferty tego Pracodawcy

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

BDV

BDV, polska firma zajmująca się organizacją konferencji, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na następujące stanowisko:

Dyrektor Handlowy

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Efektywne zarządzanie zespołem pracowników;
  • Sprawowanie nadzoru nad obszarami firmy związanymi ze sprzedażą oraz szeroko pojętym marketingiem;
  • Współpraca z kluczowymi klientami firmy, negocjowanie warunków współpracy i nadzór nad ich realizacją,
  • Opracowywanie planów rozwojowych, rozpoznawanie nowych możliwości rynkowych oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu ich wykorzystanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku Dyrektora Handlowego.
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu strategii sprzedażowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
  • Mocna orientacja na realizację wyznaczonych celów.
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz podejmowania decyzji.
  • Zdolności przywódcze i gotowość do podejmowania wyzwań.
  • Znajomość języka angielskiego (płynna w mowie i piśmie); znajomość drugiego języka obcego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Rozbudowane umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).