R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Miasto Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Ta oferta jest aktualna

Rekrutacja trwa jeszcze
powyżej 14 dni

Pokaż szczegóły oferty

Z innych lokalizacji

Instalator

Inne oferty tego Pracodawcy

Oferty pracy z tej branży

IT&T Recruitment

Rekrutacja informatyków dla firm z różnych branż to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie w profilowanym na IT doradztwie personalnym pozwala nam na dobór właściwej kadry informatycznej.

Dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanego Kandydata na stanowisko:

Projektant

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Częstochowa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie specyfikacji wymagań
  • Opracowywanie projektów HLD i LLD

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w modelowaniu systemów przy wykorzystaniu UML-a
  • Umiejętność modelowania relacyjnych baz danych oraz znajomość języka SQL
  • Wiedza na temat projektowania strukturalnego i obiektowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program ubezpieczeń grupowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z platformą JEE
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem hurtowni danych

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).