R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Nazwa Pracodawcy
Dlaczego nie widać Nazwy Pracodawcy?

Pokaż szczegóły oferty

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań - rynek pierwotny

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż mieszkań,
  • Koordynowanie i nadzorowanie całego procesu sprzedaży,
  • Tworzenie ofert i prezentacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość awansu.