R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Przepraszamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona

Nazwa Pracodawcy
Dlaczego nie widać Nazwy Pracodawcy?

Pokaż szczegóły oferty

Oferty pracy z tej branży

Nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na tą ofertę.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Doradca ds. telesprzedaży

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Udzielanie Klientom informacji o produktach firmy
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

Jeśli nie zdobyłeś/aś jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego, bądź posiadasz niewielkie, to dla nas żaden problem! Wystarczy tylko, że:

  • Jesteś osobą zaangażowaną w powierzone obowiązki
  • Jesteś nastawiony na wynik, podejmowanie inicjatywy i samodzielność
  • Masz wykształcenie min. średnie
  • Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku (od 8.00/10.00 do 16.00/18.00)
  • Zachowujesz spokój i jesteś opanowany/a w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

Co uzyskasz w zamian? To proste – dużo dobrego:

  • Praca będzie dla Ciebie nareszcie ciekawa i pełna wyzwań
  • Staniesz się członkiem firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Uzyskasz nowe umiejętności oraz wiedzę z zakresu bankowości
  • Otrzymasz szansę rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Zostaniesz zatrudniony/a na um. o pracę na cały etat
  • Otrzymasz profesjonalne szkolenia zanim podejmiesz pierwsze kroki w pracy
  • Otrzymasz satysfakcjonujące wynagrodzenie