R E K L A M A
Wyszukiwarka ofert pracy Województwo Branża Kraj Szukaj !

Aktualność oferty
Ta oferta jest aktualna

Rekrutacja trwa jeszcze
powyżej 14 dni

Pokaż szczegóły oferty

Inne oferty tego Pracodawcy

Oferty pracy z tej branży

BDV

BDV, polska firma zajmująca się organizacją konferencji, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na następujące stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie
Numer referencyjny: H5/W/PL

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób z duszą i umiejętnościami showmana do obsługi konferencji biznesowych organizowanych przez naszą firmę.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w różne dni tygodnia (niekiedy również w weekendy),
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi,
  • tryskanie pozytywną energią,
  • miła aparycja,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku hostessy.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą kandydata,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zatrudnienia przy innych projektach firmy.

Mile widziane:

  • gotowość do odbywania podróży służbowych po całej Polsce,
  • znajomość języków obcych, przede wszystkim angielskiego i/lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kategorii B.

Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).